Dallas döşemelik kumaşlar günümüz teknolojileri nde yeni nesil bir çok özelliğe sahip ve en çok tercih edilen döşemelik kumaşlardan biridir. Dallas döşemelik kumaşlarının en büyük özelliği oymüş ak dokuya sahip olup azda olsa deri görünüme sahip olmasıdır.

Ülkemizde başta ev hanımlarının bu tarz kumaşları tercih etmesinin En büyük nedenlerinin başında kolay temizlenebilmesi gelmektedir. Silinip ve rahatça temizlenebilen bu kumaşlar leke tutmaz ve su tutmaz özelliklerine de sahiptir.

Dallas Döşemelik Kumaş Renkleri

Soft renklere sahip Dallas döşemelik kumaşlar fiyat olarakta bütçenize uygun dur. 20’ye yakın renge sahip bu kumaşlar, ülkemizde sık tercih edilen döşemelik kumaşların başında gelmektedir.

Mavi Dallas Döşemelik kumaş, kırmızı dallas döşemelik kumaş, krem dallas döşemelik kumaş, gri dallas döşemelik kumaş, en çok tercih edilen dallas döşemelik kumaş renkleri arasında yer alır.

Dallas Döşemelik Kumaş Kartelası

Dallas Kumaşın tercih edilme sebepleri nelerdir

Kanepeler koltuklar berjerler ve bir çok oturma grubu için en çok tercih edilen kumaş alan biri olan da dallas döşemelik kumaş, Yeni nesil evlerin en çok tercih edilen kumaşıdır

Eğer sizde Dallas döşemelik kumaş satın almak istiyorsanız sitemizdeki tüm renkleri inceleyip dilerseniz numune döşemelik kumaş siparişi verebilirsiniz.

Dallas Döşemelik Kumaş Nasıl Temizlenir?

Dallas döşemelik kumaş temizliği, diğer döşemelik kumaş modelleri temizliği gibidir. Kolay temizlenebilme özelliğine sahip bu kumaşlar, leke tutmaz ve su tutmaz özelliğie sahiptir.

Döşemelik kumaş temizliği için tıklayınız.

Dallas Döşemelik kumaş teknik özellikleri nelerdir

  • Su geçirmez ve leke tutmaz.
  • En: 140 cm
  • %100 Polyester
  • Altı astarlı